Nõuanded enne pildistamist:

Stuudios on olemas aksessuaarid erinevate meeleolude loomiseks, mis sobivad erinevatele fotosessioonidele.

Laste pildistamiseks on meil valik mänguasju, mis muudavad pildid lõbusaks ja aitavad lastel kohaneda.
Võimalusel on hea kaasa võtta oma lemmik mänguasi, millega lapsel on kodune ja turvaline.

Ilupiltide tegemisel kasutamiseks on erinevaid kangaid, pildiraame, mööblidetaile ja väiksemaid esemeid, mis muudavad pildid huvitavaks.

Kui teil on kindlaid soove, milliseid aksessuaare võiks pildistamisel kasutada ja teil omal neid ei ole, andke sellest teada ja proovime need leida.

Võtke pildistamisele kaasa:
Oma aksessuaare, mida soovite kasutada.
Mitu komplekti riideid, et luua erinev pildi meeleolu – riiete valimisel arvestage, et tekiks värviharmoonia pildil olijate vahel. Laste puhul on head erineva värviga, kuid sarnase tumedusega riided. Samuti tasub vaadata, et ühel modellil ei oleks näiteks mustad püksid ja valge särk, muidugi, kui see pole taotluslik. Kasutades valget tausta, kipub valge särk sellega ühte sulama ja samuti mustaad riided musta taustaga. Mõelge millist tausta soovite kasutada ja valige riided vastavalt :)
Kindlasti võtke kaasa vahetusjalanud, kui soovite teha kogupikkuses portree pilte. Välisjalanõud rikuvad tausta ja sokkides ei ole täisportreed kõige kenamad.

Lapseootel ja buduaari piltide tegemisel, kus soovite näidata paljast ihu, valige riided, et need enne pildistamist keha ei sooniks.

Laste pildistamisel arvestage, et väsinud lapstega on raske pildistada. Võimalusel tulge alati puhanud ja heas tujus lastega, et saada rõõmsad naerul nägudega pildid.

Kui soovite jumestaja või juuksuri teenust, andke sellest varakult teada, et saaksime jumestaja / juuksuriga kokku leppida.